Job 23 van 27

Report this listing

Pracownik produkcji - Mycie warzyw

Functie

Sektor spozywczy.

Jobomschrijving

Opis stanowiska:Jako pracownik produkcji odpowiedzialny bedziesz za czyszczenie i przygotowywanie róznych warzyw do dalszej obróbki. Zapewnisz, ze warzywa sa dokladnie myte zgodnie z obowiazujacymi przepisami dotyczacymi higieny. Ponadto, w razie potrzeby bedziesz pomagac przy innych czynnosciach produkcyjnych.

Jouw profiel

Wymagania:
  • Zainteresowanie branza spozywcza.
  • Umiejetnosc wykonywania prac fizycznych.
  • Nie boisz sie ubrudzic sobie rak.
  • Umiejetnosc pracy w zespole i elastyczne podejscie.
  • Doswiadczenie w srodowisku produkcyjnym bedzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
  • Komunikaktywna znajomosc jezyka niderlandzkiego lub francuskiego.
  • Dyspozycyjnosc do pracy w systemie 2-zmianowym.
  • Wlasny srodek transportu.

Aanbod

Oferta:
  • Pelnoetatowa praca w dynamicznym srodowisku produkcyjnym.
  • Mozliwosc rozwoju osobistego i awansu w firmie.
  • Przyjemna atmosfera pracy w zespole.
  • Stawka brutto ?16/godzine + dodatki zmianowe.
  • Belgijskie umowy o prace. Dodatki wynikajace z tytulu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni swiateczne platne, zwroty za dojazdy,...).
  • Mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony po okresie pr?bnym odbytym przez nasze biuro.

Meer banen van je zoekopdracht